1.
W Menu na stronie głównej pojawiła się nowa zakładka (Liga halowa). W niej mogą Państwo sprawdzić przyporządkowanie zawodników do drużyny I lub II., terminarz oraz tabelę ligową.
Do ligi halowej zgłosiliśmy 2 drużyny. Liga swoje mecze rozgrywa pod balonem na CCZ w weekendy. Gramy 6 +bramkarz. 1 mecz trwa 25 min.
Przyporządkowanie zawodników do drużyny I lub II jest stałe i będzie obowiązywało do końca rozgrywek.
I drużyna będzie grała w grupie BM jako AS PROGRES III Kraków 2004-2005,
II drużyna w grupie DM jako AS PROGRES II Kraków 2004-2005
W weekendy kiedy nie będzie ligi halowej, organizowane będą sparingi.
2.
W „Lidze Halowej” gramy w turfach (żwirówkach). Obowiązuje zakaz gry w korkach. Proszę także o nie granie w halówkach.
3.
Dziękuję serdecznie za liczne przybycie chłopaków w piątek 11.11 na poranny trening.
4.
Przykro jest mi z powodu nieobecności Jerzego Dudka podczas naszej ostatniej sesji zdjęciowej. Nie znamy przyczyn jego wcześniejszego wyjścia.
6.
Zakończyliśmy sezon ligowy.

Czekamy jeszcze na zaległy mecz Krakus NH – Wieczysta, dość istotny dla nas i dla układu tabeli.
7.
Zdaję sobie sprawę, że moje niektóre wybory (lub ich brak) w związku z powołaniami na mecze czy też do poszczególnej grupy na ligę halową, mogą spotykać się z brakiem akceptacji ze strony chłopaków lub Państwa.
Proszę mi wierzyć, że dla mnie także nie są one takie łatwe i oczywiste. Wiem jednak że nigdy nie będę w stanie zadowolić wszystkich. Nie wyznaję zasady, że każdy zawodnik powinien grać sprawiedliwie tyle samo. I że sprawiedliwie znaczy właśnie – po równo. Choć może wydawać się, że takie działania nie budują dobrej atmosfery w zespole i wszelkie tego typu podziały dzielą zespół, to jednak głęboko wierzę w to że tak nie jest. Że jeżeli jest to odpowiednio komunikowane i tłumaczone to nie prowadzi to do złośliwości. Że poza własnym indywidualnym rozwojem piłkarskim jest jeszcze dobro drużyny. Daleki jestem także od twierdzenia, że w tym wieku wynik jest najważniejszy. Ale on także buduje morale i dodaje pewności. I to że dany zawodnik będąc w drużynie, nie gra czy też gra mniej nie musi prowadzić od razu do wykluczenia czy też poczucia niższości. Wszystko zależy także od nas i naszych komunikatów. Dlatego proszę jeszcze raz, iż jeżeli jest potrzeba rozmowy czy wyjaśnień to gorąco do tego zachęcam i zapraszam.