Nowe Info

Proszę Państwa, tak sobie myślę, że ostatni podpunkt piątkowego zebrania:

"3. Runda wiosenna; zawodnicy trenujący w głównej drużynie 2004 a niemieszczący się do 18 meczowej Małopolskiej Ligi Młodzika, rozgrywają mecze ligowe w naszej drużynie".

dotyczy także chłopaków z rocznika 2005 w takim samym zakresie. Więc rodziców chłopaków 2005 też zapraszam. A nóż będziecie mieli Państwo jakieś pytania co do przyszłego roku.

Jeżeli mieliby Państwo też do poruszenia jakieś kwestie dotyczące stricte funkcjonowania naszej drużyny, to na koniec spotkania jak najbardziej na miejscu. Zapraszam.

II

Jeżeli już Państwo będziecie w piątek, to zrobimy od razu TRENING OTWARTY (18.00 - 19.30, boisko sztuczne), Zapraszam.

Proszę tylko o zajęcie jednej z trybun. Proszę aby nie stać w innych miejscach, gdzieś przy liniach. I nie przemieszczać się dookoła.