Zapraszamy na piłkarski piknik z okazji zakończenia sezonu :))))

W związku ze zbliżającym się zakończeniem sezonu zapraszamy serdecznie wszystkich zawodników, którzy trenowali w naszej drużynie, AS Progres 2004/2005, na piłkarski piknik na obiektach Com-Com Zone.

Piknik odbędzie się 18 czerwca (niedziela) od 16:00 do 19:00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią).

Program pikniku obejmował będzie turniej piłki nożnej trójek lub czwórek (albo mecz rodzice vs. dzieci lub w konfiguracji mieszanej) w zależności od liczby uczestników. W pierwszym wariancie idealnie byłoby, gdyby w każdej trzyosobowej bądź czteroosobowej drużynie zagrał przynajmniej jeden rodzic, wtedy moglibyśmy utworzyć więcej zespołów. Poza tym bardzo ważne jest to, żeby rodzice również zagrali ramie w ramię z chłopakami, bo wtedy idea integracji będzie pełniejsza, a zabawa zabawniejsza!!!

Dzięki uprzejmości Com-Com Zone boisko jest bezpłatne, a koszty, które rodzice ponoszą, dotyczą wydatków związanych z zakupem drobnych pamiątek i produktów konsumpcyjnych.

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal, a trzej chłopcy, którzy wyróżniali się swoja postawą podczas treningów i rozgrywek zostaną uhonorowani statuetkami piłkarskimi.

Do konsumpcji zamówimy pizzę, sok pomarańczowy, wodę mineralną, może jakieś snacki, jeżeli zebrane środki na to pozwolą. Pozostałe wydatki obejmą jednorazowe kubki, talerzyki i serwetki.

Szacunkowy koszt na jednego zawodnika wynosi 40 pln.

Wszystkich zainteresowanych prosimy przelać pieniądze w nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca na następujące konto: Bank Pekao 82 1240 1431 1111 0000 1070 0457 (w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko chłopca).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!